NOVINKY

arr3RECENZIE od zákazníkovChodím v nich celý rok doma a nesundala bych je z nohy. Beru je všude s sebou. 23.3.2018 Facebook... arr3Chronická bolest zad Bolesti chrbta sú v civilizovaných krajinách stále častejším príznakom. Aspoň raz za život nimi... arr3Technológia Inovatívna, veľmi pohodlná a ľahká obuv Obuv Petera Legwooda vznikla pri dlhodobom výskume...

 

CERTIFIKÁT

 

 

Facebook

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 52,00 EUR
naša cena 52,00 EUR

KONTAKTY

Chodím zdravo s.r.o.
Kaštieľska 2 ,Bratislava-Ružinov 82105
http://www.peterlegwood.sk
tel: +421 911 335 379
info@chodimzdravo.sk
IČO 51742845, DIČ SK212786745
číslo účtu SK08 7500 0000 0040 2605 4451

Úvod » Vložky RUNWAY AEQUOS

Vložky RUNWAY AEQUOS

ERGONOMICKÉ VLOŽKY "RUNWAY" ZNAČKY PETER LEGWOOD
Ergonomické vložky "RUNWAY" sú vyvinuté na základe systému AEQUOS patentovaného značkou PETER LEGWOOD.

Systém AEQUOS - vďaka sérii tlakových bodov a nastavenie VLOŽKA zväčšuje opornú plochu chodidla a tým výrazne zlepšuje telesnú rovnováhu. Umožňuje pohybovému aparátu lepšiu funkciu a zmenšenie kontraktúr **, ktoré môžu pôsobiť nepríjemne na nohy a chrbát. Sklony obmedzujú rotácie medzi jednotlivými kĺby a znižujú tak ich opotrebovanie.

Vložky RUNWAY PETER LEGWOOD majú mnoho spôsobov využitia: v každodennom živote napomáhajú k optimálnemu postavenie chrbta a kĺbov, pri športe sa stáva nenahraditeľným nástrojom k plnému využitiu fyzickej sily a k znižovaniu poškodeniu vznikajúcich pri intenzívnej aktivite. V neposlednom rade prispieva k rýchlejšej regenerácii po veľkej námahe či pri vzniku malých poranení.

** Fyziologická kontraktúra vzniká z mechanických alebo biochemických príčin, ktoré pôsobia na kontraktilné mechanizmus bez vzniku akčných potenciálov. Vzniká v takej situácii, keď sval nemôže dokonale relaxovať medzi stimuly, alebo je dlhodobo veľmi aktívny. Tento stav možno vidieť pri únave, býva označovaný ako svalová kocovina.