NOVINKY

arr3RECENZIE od zákazníkovChodím v nich celý rok doma a nesundala bych je z nohy. Beru je všude s sebou. 23.3.2018 Facebook... arr3Chronická bolest zad Bolesti chrbta sú v civilizovaných krajinách stále častejším príznakom. Aspoň raz za život nimi... arr3Technológia Inovatívna, veľmi pohodlná a ľahká obuv Obuv Petera Legwooda vznikla pri dlhodobom výskume...

 

CERTIFIKÁT

 

 

Facebook

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 52,00 EUR

KONTAKTY

Pro Evolution s.r.o.
Mělnická 69/77, 277 42 Libiš, Česká Republika
http://www.peterlegwood.sk
tel: +420 778 063 477
info@peterlegwood.cz
IČO 24779075, DIČ CZ24779075
číslo účtu CZ6355000000005848442001

Úvod » Vložky RUNWAY AEQUOS

Vložky RUNWAY AEQUOS

ERGONOMICKÉ VLOŽKY "RUNWAY" ZNAČKY PETER LEGWOOD
Ergonomické vložky "RUNWAY" sú vyvinuté na základe systému AEQUOS patentovaného značkou PETER LEGWOOD.

Systém AEQUOS - vďaka sérii tlakových bodov a nastavenie VLOŽKA zväčšuje opornú plochu chodidla a tým výrazne zlepšuje telesnú rovnováhu. Umožňuje pohybovému aparátu lepšiu funkciu a zmenšenie kontraktúr **, ktoré môžu pôsobiť nepríjemne na nohy a chrbát. Sklony obmedzujú rotácie medzi jednotlivými kĺby a znižujú tak ich opotrebovanie.

Vložky RUNWAY PETER LEGWOOD majú mnoho spôsobov využitia: v každodennom živote napomáhajú k optimálnemu postavenie chrbta a kĺbov, pri športe sa stáva nenahraditeľným nástrojom k plnému využitiu fyzickej sily a k znižovaniu poškodeniu vznikajúcich pri intenzívnej aktivite. V neposlednom rade prispieva k rýchlejšej regenerácii po veľkej námahe či pri vzniku malých poranení.

** Fyziologická kontraktúra vzniká z mechanických alebo biochemických príčin, ktoré pôsobia na kontraktilné mechanizmus bez vzniku akčných potenciálov. Vzniká v takej situácii, keď sval nemôže dokonale relaxovať medzi stimuly, alebo je dlhodobo veľmi aktívny. Tento stav možno vidieť pri únave, býva označovaný ako svalová kocovina.


EUR
EUR

naša cena 52,00 EUR